Farma Ohrazenice

Ustájení koní a odchov hříbat

Boxové ustájení

Bydlíte v okolí naší farmy a nevíte kam ustájit svého jezdeckého koně? Zkuste to u nás, kvalitní péče o vašeho koně, krásné vyjížďky okolním terénem a zázemí kryté haly i otevřené jízdárny vám jistě budou vyhovovat.

jizdarna

Tréninkové prostory

Nemáte-li v zimě podmínky na skokový či drezúrní trénink, můžete si přijet zajezdit do naší kryté haly. Rozměry 20 x 60 m, s výborným pískovým terénem s příměsí geotextilie a osvětlením.

hala

Rekonvalescenti a čtyřnozí důchodci

Máte koně, který se potřebuje zotavit po zranění nebo si prostě jen odpočinout? Nemůže již váš kůň vykonávat činnost, kterou pro vás dělal celý život, a myslíte si, že si zaslouží spokojené stáří? Svůj důchod může trávit na pastvě s dalšími kamarády.

Odchov hříbat a mladých koní

Skvěle se u nás bude mít i vaše hříbě, které může vyrůstat při hrách se svými vrstevníky. Rozlehlé kopcovité pastviny umožňují optimální vývoj kostry i svalstva. I v zimním období pouštíme koně každý den do výběhu, pokud to počasí jen trochu dovolí.

ustajeni2

Stáje a ostatní hospodářské budovy jsou několik století staré. Zachovaly si cenné vlastnosti historických budov, jako je vynikající klima, stálá teplota a dobrá větratelnost. Koníky v nich netrápí ani letní vedra, ani vlhké a studené zimy.

statek