Farma Ohrazenice

Prodej, ustájení a odchov sportovních koní

Prodej koní

Stálá nabídka mladých i starších koní převážně holštýnského plemene nebo potomků výkonných holštýnských klisen, od ročků po zkušené sportovní koně, případně chovné klisny. Naprostá většina koní je vlastního chovu, obsedání i sportovní připravu koně rovněž absolvují v Ohrazenicích.

Caramba

Caramba

  • Rok narození: 2016
  • Původ: Cassini's Son-T x Caretino
  • Výkonnost: L**
  • Cena: 333
Gio Granno

Gio Granno

  • Rok narození: 2018
  • Původ: Go-On T.S. x Acobat II
  • Cena: 22

Novinky

Nový plemeník Pacific Blue (Plot Blue x Caretino)

29. 10. 2021 | Nový plemeník Pacific Blue (Plot Blue x Caretino)

Čtyřletý Pacific Blue korunoval úspěšnou první sportovní sezonu absolvováním 70denního testu PK CS, který dokončil s vynikajícím hodnocením 8,06 bodu a ze všech hřebců získal nejvyšší známku za techniku končetin (8,7). Více než 8 dostal také za skokové vlohy, cval,…

Inseminační stanice - Plemenní hřebci

Využijte možnost připouštění mladými holštýnskými plemeníky po nejlepších světových hřebcích Cornet Obolensky, Darco a Baloubet du Rouet z kvalitních holštýnských klisen! Jsou to hřebci Balcamor (Baloubet du Rouet x Cassiano x Constant), Codarco (Cornet Obolensky x Darco x Cancara), Dartoni (Darco x Clarimo x Landjunge) a Esman (Darco x Cassini I x Tin Rocco), souběžně absolvují úspěšnou sportovní kariéru.

Plemenní hřebci

Ustájení koní a odchov hříbat

Ustájení koní a odchov hříbat

Nabízíme ustájení sportovních koní, pastevní ustájení rekreačních, rekonvalescentujících a vysloužilých koní i kvalitní odchov vašich hříbat. K dispozici rozlehlé a členité výběhy, bezpečné stáje s dobrým klimatem, vlastní velmi kvalitní krmivo a otevřená i krytá jízdárna o velikostech 26 x 70 m resp. 20 x 60 m. Dále je možné využívat zastřešený kolotoč pro 4 koně o průměru 15 metrů, sedlovnu a klubovnu.

Hříbata a dorost

Chováme hříbata plemen holštýnský, český a slovenský teplokrevník z kvalitních, většinou ve sportu prověřených klisen. Dáváme přednost kvalitě před kvantitou, každoročně se u nás narodí 4-7 hříbat. Během odchovu dbáme i na správnou výživu, dostatek minerálních látek i vitaminů a především na optimální pohyb - kopcovité výběhy umožňují vývoj silné kostry i svalstva a dospívání formou her s kamarády vrstevníky zajišťuje bezproblémový charakter našich odchovanců.

Hříbata a dorost

Sportovní koně

Sportovní koně

Jsme zastánci maximálního propojení chovu a sportu, jež je základem a současně zpětnou vazbou jakéhokoli kvalitního chovu. Své odchovance sami prezentujeme v parkurech od nejnižších soutěží, až po stupeň T. V záložce najdete podrobné informace o našich aktuálně sportujících koních.