Farma Ohrazenice

Sportovní koně

Cornet's Ninja

  • Rok narození: 2010
  • Výkonnost: T**
  • Původ: Cornet Obolensky x Calato
  • Rodokmen Cornet's Ninja
  • Holštýnská rodina: 2067
  • KVH: 170 cm

Popis koně

Holštýnský valach s vynikající technikou a stylem skoku. V roce 2022 obsadil pátou příčku na seniorském MČR v Martinicích s Jaroslavem Jindrou a nasbíral několik zajímavých umístění na stupni T, mj. 2. místo ve Velké ceně Opavy. V roce 2021 dosáhl s trenérem naší stáje, Jaroslavem Jindrou výkonnosti T**, byl druhý ve Velké ceně Brna a 4. ve Velké ceně Zduchovic. Náročné parkury na MČR seniorů v Olomouci absolvoval po dvou chybách a v závěru sezony absolvoval čistě i první kolo Super Grand Prix Českého skokového Poháru v Martinicích. Díky všem těmto výsledkům byl na konci sezony pátý v celostátním žebříčku všech velkých koní.

Do roku 2020 startoval v soutěžích do 140 cm s Kateřinou Hanušovou a vybojoval i na této úrovni umístění, zvítězil v S** a také získal stříbrnou medaili z OM žen.

Jeho otec,hvězdný Cornet Obolensky, dal již celou řadu špičkových koní a patří k nejlepším světovým plemeníkům. Matka Caleandra dosáhla během dvou sezon výkonnosti S**, tato nadějná sportovní klisna bohužel uhynula již jako osmiletá. POchází z velmi výkonné rodiny 2067, proto Cornet’s Ninja patří k nejnadějnějším koním naší stáje. V sezoně 2019 dokázat zvítězit v S** na čas a také na závěr sezony vybojovat druhou příčku v ST**.

Fotogalerie

Cornet's Ninja - cornetsninja02.jpgCornet's Ninja - cornetsninja01.jpgCornet's Ninja - cornet9.jpgCornet's Ninja - cornet8.jpgCornet's Ninja - cornet7.jpgCornet's Ninja - cornet6.jpgCornet's Ninja - cornet5.jpgCornet's Ninja - cornet4.jpgCornet's Ninja - cornet3.jpgCornet's Ninja - cornet2.jpgCornet's Ninja - cornet1.jpgCornet's Ninja - cornet.jpg