• Rodokmen Jakarta
  • Plemeno: ČT
  • KVH: 163 cm

Popis koně

Dcera prověřené skokanky Atlanty po Alcatraz, vítězky dvou S parkurů a celé řady dalších soutěží. Atlanta byla pravou sestrou Grand Prix vítěze Alcatraz 34 (vítěz Kubota Grand Prix ve Spruce Meadows). Otec Jimtown po Darco rovněž skákal mezinárodní parkury stupně T.

Jako tříletá složila výkonnostní zkoušky klisen s výsledkem těsně pod 8 bodů. Jako pětiletá úspěšně absolvovala celý seriál KMK (parkury 110-115 cm), a úspěšně dokončila několik parkurů L* se 4 tr. body, včetně 2. kola finále KMK.

Jako šestiletá již absolvovala čistě několik parkurů L* na čas, včetně 2. místa v Dubenci a 7. příčky z téměř 100 koní při ČSP v Hořovicích. V červnovém KMK na Ptýrově absolvovala soutěž L** s jedinou chybou a vysokým hodnocením komisaře. V druhé polovině své šestileté sezony dosáhla výkonnosti S*. V roce 2020 byla součástí vítězného družstva při jihočeském OM, vyhrála L** na čas ve Zduchovicích a absolvovala několik dalších S-parkurů.

Klisna je velmi ochotná, pracovitá, silná a charakterní, s mohutným odrazem na překážky a výbornou mechanikou pohybu všech chodů ve volnosti i pod sedlem.

• Cena: prodán