• Plemeno: holštýnský teplokrevník
  • Rodokmen Atlanta
  • Rok narození: 2000

Popis koně

Osvědčená skokanka s vynikající technikou, skvělou mechanikou pohybu a jezditelností. Pravý bratr Atlanty, valach Alcatraz 34, dosáhl svého času výkonnosti T (GP) v drezuře (SRN) i ve skákání (CAN) a s jezdcem Michaelem Grynierem vyhrál Kubota Grand Prix v kanadském Spruce Meadows. Tehdy se jeho jezdec stal kanadským sportovcem měsíce.

Jako tříletá Atlanta s velkým náskokem zvítězila ve výkonnostních zkouškách klisen v Písku, v 5 a 6 letech byla ze 4 startů v KMK třikrát do 3. místa, vyhrála 2 soutěže stupně S a získala velké množství dalších vítězství a umístění. Ve své poslední sportovní sezoně dokázala donést 15letou jezdkyni od ZZVJ až k čistému překonání postupné obtížnosti do 120 cm se žolíkem.